Görev Yap Para Kazan ve Reklam Ver Kazancını Katla

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) içerisinde Çorapla Kazan ve Çorap Reklam modüllerini barındıran görev yap para kazan temelli, reklam verenlerin hedef kitlelerine doğrudan ulaşmalarını sağlayan bir uygulamadır.

İnternet üzerinden görev yaparak para kazanmak ister misiniz?

Çorapla Kazan, bu uygulamanın görev yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap eden kısmıdır. Mevcut haliyle reklam verenlerin kendi sosyal medya kanallarını ve web sayfalarını yükseltmek için verdikleri görevleri görev yapanlarla buluşturma hizmeti vermektedir.

Hedef kitlenize doğrudan ulaşarak reklam vermek ister misiniz?

Çorap Reklam kısmında reklam verenler kazançlarını artırmak için yaptırmaları gereken sosyal medya ve internet görevlerini, görev yapıp para kazanmaya hazır kitleye sunabilmektedir.

ÇORAP: Görev Yap Para Kazan

ÇORAP
Çorapla Kazan
Çorap Reklam

Sözleşmeler:

Gizlilik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Çerez Politikası

ÇORAP bir SENTIUS TEKNOLOJİ ürünüdür .

Instagram

Facebook

Twitter

YouTube

Sosyal Medya çalışmaları hedef kitleniz doğru belirlendiği ve doğru şekilde müdahale edildiği takdirde satış potansiyelinizi artırır. Instagram, Facebook, Twitter ya da YouTube gibi sosyal medya platformlarında hedef kitlenizi tespit edip, doğru yönlendirme ile satış potansiyelinizi artırmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.